معرفی کامل پلاگین لیدی باگ

پلاگین لیدی باگ چیست

لیدی باگ یک پلاگین محیطی رایگان و منبع باز برای Grasshopper است که به طراحان کمک می کند تا یک طرح معماری آگاهانه از محیط زیست ایجاد کنند. مرحله اولیه در فرآیند طراحی باید تجزیه و تحلیل داده های آب و هوا باشد. درک کامل داده های آب و هوا، به احتمال زیاد، طراحان را به تصمیمات طراحی با عملکرد بالا هدایت می کند.

LadyBug فایل‌های استاندارد EnergyPlus Weather (.EPW) را در Grasshopper وارد می‌کند و انواع گرافیک‌های تعاملی دوبعدی و سه بعدی را برای پشتیبانی از فرآیند تصمیم‌گیری در مراحل اولیه طراحی ارائه می‌کند.

این ابزار همچنین پشتیبانی بیشتری را برای طراحان فراهم می کند تا گزینه های طراحی اولیه خود را برای پیامدهای حاصل از تابش و نتایج تجزیه و تحلیل ساعت نور خورشید آزمایش کنند. ادغام با Grasshopper امکان بازخورد تقریباً آنی در مورد تغییرات طراحی را فراهم می کند و همانطور که در محیط طراحی اجرا می شود، اطلاعات و تجزیه و تحلیل تعاملی است.

ladybug به شما امکان می دهد داده های آب و هوا را در Grasshopper تجسم و تجزیه و تحلیل کنید. این شامل نمودارهایی مانند مسیر خورشید، گل رز باد، نمودار روان سنجی، و غیره، و همچنین مطالعات هندسه مانند تجزیه و تحلیل تابش، مطالعات سایه، و تجزیه و تحلیل دیدگاه است.

پلاگین لیدی باگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *